SKLEP
Paweł Stempak Paweł Stempak 15.06.2016 09:57
State Of Mind - nowa, futurystyczna gra od Deadalic Entertainment
928V

State Of Mind - nowa, futurystyczna gra od Deadalic Entertainment

Deadalic Entertainment ogłosiło prace nad nową grą zatytułowaną State of Mind (PS4). Poznamy mroczną, dystopijną historią, której wydarzenia dzieją się w Berlinie w 2048 roku.

State of Mind (PS4) opowiada historie przyszłości gdzie ludzie mają możliwość przeniesienia swojego umysłu do wirtualnego świata o nazwie City 5. Ma to być lekarstwo dla umęczonych egzystencją ludzi w przeludnionym, opanowanym przez wojny i targanym konfliktami świecie. 

Gracz wciela się w rolę Richarda Nolan dziennikarza, który wraz ze swoją rodziną decyduje się przenieść do City 5. Podczas transferu umysłu Richarda pojawia się błąd prowadzący do sytuacji, że część jego umysłu pozostaje w świecie rzeczywistym Berlinie, podczas gdy druga część jest w City 5. Gracz musi scalić umysł bohatera i dołączyć do rodziny w wirtualnym City 5 w konsekwencji przekonując się, że wydarzenia, których jest świadkiem, oraz jego misja mogą zaważyć nie tylko na jego przyszłości, ale na przyszłości wszystkich ludzi.

Poznając historię Richarda, będziemy poruszać się zarówno po rzeczywistym Berlinie jak wirtualnym City 5, gdzie będziemy się starać odkryć co tak naprawdę spowodowało błąd podczas przenosin bohatera. Będziemy mieli możliwość wcielania się w różne postacie z oby światów dokonując wyborów, które mają mieć konsekwencje w świecie realnym i wirtualnym.

Grę charakteryzuje bardzo specyficzna ale i miła dla oka oprawą graficzną opartą na wyraźnym zaznaczeniu wielokątów w modelach graficznych postaci. Pomimo mrocznego klimatu jest przepełniona kolorami, co nadaje jej "kreskówkowy" charakter.

Premiera gry została zapowiedziana na konsole  pierwszy kwartał 2017 roku

Źródło: http://www.daedalic.de/en/game/State_of_Mind

Tagi: Daedalic Entertainment e3 2016 galeria playstation4 State of Mind wideo