Adam Grochocki Adam Grochocki 30.05.2016 09:37
Jeremy Irons opowiadając o Alfredzie wyjawił tytuł nowego Batmana
847V

Jeremy Irons opowiadając o Alfredzie wyjawił tytuł nowego Batmana

Ben Affleck w roli Bruce'a Wayne'a w Batman v Superman: Świt Sprawiedliwości był świetny, ale jeszcze lepszy okazał się nowy i zupełnie inny Alfred Pennyworth. Grający go Jeremy Irons w jednym z wywiadów zdradził tytuł nadciągającego solowego filmu o Mrocznym Rycerzu.

Zdobywca Oscara w wywiadzie z DailyMail pytany był o jak odnosi się do krytyki Batman v Superman.

Film krytykowany jest zasłużenie. Zebrał 800 milionów, więc pastwienie się nad tym nie ma dużego znaczenia, ale trzeba przyznać, że był przeładowany zawartością i bardzo zagmatwany. Kolejny będzie prostszy. Scenariusz jest skromniejszy i bardziej liniowy.

Aktor wspomniał, że portretując Alfreda inspiracje czerpał ze spotkania z miliarderem Paulem Getty.

Przyjeżdżasz do restauracji i bardzo miły pan otwiera bramę, bardzo miły pan parkuje twój samochód, następny miły pan odbiera twój płaszcz,  a kolejny miły pan częstuje cię szampanem. Wszyscy byli byłymi komandosami SAS. Całe to miejsce było otoczone podobnym poziomem zagrożenia i pomyślałem wtedy: 'Tak, to właśnie Alfred'

Gdybym był panem i panią Wayne i miałbym małego synka, o którego bałbym się, że może zostać porwany, czy zabity ze względu na swoje pochodzenie upewniłbym się, że jego obrońca, opiekun, nauczyciel to człowiek bardzo 'utalentowany'

Następnie żartując z powodów dla, których wziął rolę, Irons wyjawił tytuł solowego filmu z Batmanem.

W tym momencie jestem związany z The Batman, co jest fajne, bo to zawsze jakiś przychód... 

Jeremy Irons potwierdził tym samym krążące plotki, że nowy film będzie zatytułowany po prostu Batman, a wyreżyseruje go prawdopodobnie odtwórca tytułowej roli - Ban Affleck. Filmu spodziewać się możemy najwcześniej w 2018 roku, ponieważ w 2017 Mroczny Rycerz pojawi się w Justice Leage: Part One.

Źródło: http://heroichollywood.com/jeremy-irons-talks-justice-league-and-confirms-title-of-batman-solo-film/

Tagi: alfred batman v superman ben affleck bruce wayne jeremy irons