Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 18.05.2016 23:18
Brut@l, czyli retro-nowoczesny dungeon crawler trafi wkrótce na PS4
419V

Brut@l, czyli retro-nowoczesny dungeon crawler trafi wkrótce na PS4

Paręnaście lat temu lokalna kooperacja była standardem w grach typu dungeon crawler i z tego powodu twórcy Brut@l (PS4) czuli się zobowiązani by ten tryb umieścić w swojej produkcji. Zobaczcie, jak on działa na zwiastunie. 

Kooperacja nie będzie jedyną możliwością na przejście Brut@l (PS4), jednak to właśnie w ten sposób powinno się w tę produkcję grać. Z tego powodu twórcy zaimplementowali mnóstwo systemów i mechanik, mających na celu dodać głębi temu trybowi. Niestety, póki co nie mamy zbyt wielu informacji, jednak na pewno będziemy musieli dzielić się zasobami, gdyż cały "loot" zdobywany poprzez pokonywanie przeciwników będzie wspólny, a tylko odpowiednio przygotowani poradzimy sobie na kolejnych poziomach. 

Różne klasy pozwolą na stworzenie wielu kombinacji drużyn i chociaż każda, przy odrobinie wysiłku, da sobie radę, to warto chwilę poeksperymentować i wybrać takich bohaterów, których zdolności będą się uzupełniać. Twórcy nie ujawnili jeszcze dokładnej daty premiery, na tę chwilę mamy jedynie krótki, lecz całkiem ciekawy zwiastun, który znajdziecie poniżej.

 

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2016/05/18/check-out-how-co-op-play-works-in-retro-modern-ps4-dungeon-crawler-brutl/?

Tagi: brut@l playstation 4 Stormcloud Games wideo

Nie przegap