Adam Grochocki Adam Grochocki 05.05.2016 10:10
Filmy Avengers: Infinity War z nowymi tytułami
620V

Filmy Avengers: Infinity War z nowymi tytułami

Już jutro premiera filmu Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów. Pokazy prasowe i premiery w innych krajach potwierdzają, że mamy do czynienia z jednym z najlepszych, jeśli nie najlepszym filmem w uniwersum Marvela. Reżyserski duet Joe i Anthony Russo potwierdzili właśnie, że ich dwa kolejne filmy, czyli Avengers: Infinity War Part I i Avengers: Infinity War Part II pojawią się pod zmienionymi tytułami.

Mike Ryan z Uproxx przeprowadzając wywiad z braćmi Russo zapytał w jaki sposób filmy zostaną podzielone. W odpowiedzi usłyszał od Joe Russo:

To dwa zupełnie inne filmy.

Bracia przyznali, że w takim przypadku nazywanie ich Part I i Part II (Część I i Część II) jest mylące dla fanów. 

Tytuły zostaną zmienione, po prostu jeszcze nie wpadliśmy jak je nazwać. Ale, tak, zmienimy je. I tak, to MY wymyślimy nowe tytuły.

Ostatnie zdanie potwierdza jak dużą swobodę w tworzeniu Kinowego Uniwersum Marvela mają bracia Russo. Miejmy nadzieję, że nie wpadną w pułapkę jak zrobił to Joss Whedon. Jego Avengers: Czas Ultrona zamiast filmem podsumowującym druga fazę stał się jedną wielką zapowiedzią kolejnych filmów. Przy (jeszcze) Avengers: Infinity War nie ma miejsca na takie wpadki.

Źródło: http://uproxx.com/movies/russo-brothers-confirm-avengers-infinity-war-title-change/

Tagi: anthony russo avengers infinity war Chris Evans iron man joe russo kapitan ameryka Robert Downey Jr scarlett johansson thanos