Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 29.04.2016 19:33
"To nasza ostatnia szansa" - deweloper Tom Clancy's The Division o łatce 1.2
1683V

"To nasza ostatnia szansa" - deweloper Tom Clancy's The Division o łatce 1.2

Pomimo świetne startu sprzedażowego, Tom Clancy's The Division (PS4)  z każdym dniem traci szacunek grających przez błędy i exploity, których deweloperzy wciąż nie naprawili. Wygląda na to, że zespół zdaje sobie, że nadchodząca poprawka 1.2 to jest „być albo nie być”, jeśli produkcja ma jeszcze przyciągnąć nowych graczy.

Jan Harasym odpowiedzialny za infrastrukturę sieciową Tom Clancy's The Division (PS4) przyznał, że w poprawce 1.2 znajdziemy wiele zmian.

Wiele rzeczy zmieni się wraz z łatką 1.2, zdajemy sobie sprawę, że to jest nasza ostatnia szansa, aby przyciągnąć nowych graczy (i pokazać im, że nie jesteśmy debilami).

Co ciekawe, komentarz Harasyma wywołał burzę, ale dlatego, że… Ubisoft nakazał jego skasowanie. Fani gry proszą firmę, aby Harasym nie został ukarany za swoje słowa.

Co nowego czeka na nas wraz z aktualizacją 1.2? Z dotychczasowych informacji wiemy, że możemy spodziewać się „zmiany tego, jak obecnie wygląda rozgrywka w Strefie Mroku”. Pojawi się też nowa misja Incursion. W kwestii wykorzystywania błędów, Ubisoft zapowiedział już falę banów oraz masę zmian.

Źródło: http://wccftech.com/division-dev-lot-update-12-chance-entice-players/

Tagi: playstation 4 tom clancy's the division Ubisoft Massive