Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 28.04.2016 20:34
Aktualizacja do Street Fighter V naprawia błędy i karze niektórych graczy
404V

Aktualizacja do Street Fighter V naprawia błędy i karze niektórych graczy

Jako, że do Street Fighter V (PS4) dołącza nowy bohater, o którym wspominaliśmy nieco wcześniej, a twórcy chcą nieco dopieścić swój produkt, serwery gry są obecnie wyłączone. Gdy dziś wczesnym rankiem znów ruszą będzie na nas czekała duża łatka do pobrania. 

Głównym punktem aktualizacji jest oczywiście Guile, którego każdy gracz będzie mógł wypróbować za darmo, przynajmniej do czasu gdy w Street Fighter V (PS4) pojawi się sklep Zenny. Kwietniowa aktualizacja wprowadziła również nową lokację "Air Force Base", która jest możliwa do kupienia za wewnętrzną walutę gry.

Ci, którzy zdecydowanie zbyt często rozłączali się w czasie pojedynków z innymi ludźmi w trybie multiplayer zostaną ukarani poprzez czasową blokadę na walki sieciowe. Ostatnia część łatki to pozbywanie się błędów i szlifowanie rozgrywki. Niewielkich zmian doczekają się następujący bohaterowie: Ryu, Ken, Chun Li, Cammy, Dhalsim, Karin, Laura, Necalli, M.Bison, R. Mika i Alex. Dokładną rozpiskę poprawionych bugów znajdziecie tutaj. 

Źródło: http://www.capcom-unity.com/harrisony/blog/2016/04/27/sfv-guile-release-and-april-update-details

Tagi: Capcom playstation 4 street fighter v