Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 28.04.2016 15:08
Zobacz, w jaki sposób ukształtował się świat w Overwatch
445V

Zobacz, w jaki sposób ukształtował się świat w Overwatch

Blizzard to firma znana z tego, że potrafi stworzyć świetny, przekonujący, interesujący i ogromny świat. Najlepszym tego przykładem jest uniwersum Warcrafta, chociaż Starcraft niewiele mu ustępuje. Po tylu latach trzymania się sprawdzonych pomysłów przyszedł czas na coś nowego. 

Chociaż w samej grze nie znajdziemy trybu fabularnego, który opowiedziałby nam czym jest tytułowe Overwatch (PS4), to historia tej organizacji, jak i samego świata jest ciekawa i dość obszerna.

Poznać ją możemy głównie poprzez oglądanie kolejnych filmów animowanych udostępnianych przez twórców, chociaż cała masa informacji znajduje się w lokacjach, w których przyjdzie nam grać. Każda mapa jest pełna detali, z których część przekazuje pewne fakty o tym, co dzieje się w państwie, w którym aktualnie się znajdujemy. Plakaty, rzeźby, pozostałości po walkach, to wszystko tworzy świetną atmosferę i uzupełnia informacje, które poznaliśmy już wcześniej.

Zapraszam Was do obejrzenia krótkiego wideo, na którym deweloperzy opowiadają o początkach organizacji Overwatch (PS4) i o wojnie, która zmieniła cały świat. 

Tagi: Activision Blizzard Overwatch playstation 4 wideo