Adam Grochocki Adam Grochocki 28.04.2016 14:20
Nowe twarze w filmie Wolverine 3
815V

Nowe twarze w filmie Wolverine 3

Produkcja filmu Wolverine 3 rozpocznie się maju tego roku. W oczekiwaniu na ogłoszenie pełnej obsady poznaliśmy pierwsze nazwiska, jakie dołączą do Hugh Jackmana w kolejnej przygodzie najbardziej znanego z mutantów.

Pierwszym z potwierdzonych aktorów jest Richard E. Grant. Wcieli się on w szalonego naukowca, który będzie czarny charakterem. Ten 58 letni brytyjski aktor znany jest głównie z produkcji telewizyjnych, między innymi serialu Jekyll & Hyde.

Drugim potwierdzonym aktorem jest Stephen Merchant, dość charakterystyczny aktor (Hot Fuzz: Ostre Psy) i producent (serial Biuro) komediowy. Niestety jeszcze nie wiadomo jaką zagra rolę.

Wolverine 3 ma być ostatnim filmem, w którym rolę Logana zagra Hugh Jackman. Spekuluje się, że finał trylogii oparty będzie na komiksie Wolverine: Staruszek Logan (Old Man Logan), który przedstawia brutalną i bezkompromisową wizję Ameryki pozbawioną swoich superbohaterów.

Jako Profesor Xavier powróci Patrick Stewart! Niestety w dalszym ciągu nie wiadomo czy znów zobaczymy Sabretootha, w którego wcielał się Liev Schreiber

Źródło: http://www.ign.com/articles/2016/04/27/wolverine-3-casts-richard-e-grant-as-mad-scientist

Tagi: hugh jackman marvel mutan old man logan Patrick Stewart wolverine 3