Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 25.04.2016 20:56
The Sun and Moon na premierowym zwiastunie
253V

The Sun and Moon na premierowym zwiastunie

The Sun and Moon to mała, lecz ciekawa produkcja, w której wcielimy się w bohatera przypominającego plamę ciemności. Pomimo niewielkich rozmiarów nie jest on bezsilny, posiada całą gamę interesujących umiejętności, zerknijcie sami. 

The Sun and Moon to połączenie gry platformowej, logicznej i rytmicznej. Cała zabawa polega na wykorzystywaniu niezwykłych zdolności naszego protagonisty do przemieszczenia się po kolejnych lokacjach.Bycie stworzonym z ciemności ma z pewnością wiele minusów, jednak znajdzie się też kilka zalet. Jedną z nich jest możliwość przenikania przez ściany i podłogi bez żadnego problemu i uszczerbku na zdrowiu. 

W momencie, gdy bohater znajduje się w jakimś obiekcie zmienia się grawitacja, wypychając go do góry. Odpowiednia manipulacja siłami ciążenia i dostosowywanie naszych ruchów do zmian na mapie pozwolą nam poruszać się dalej. 

Znacznie lepiej do jakichkolwiek słów wyjaśni to Wam poniższy zwiastun. The Sun and Moon trafi do PlayStation Store już za dwa dni. Tytuł ten będzie wspierał funkcję Cross-buy pomiędzy PlayStation 4, a przenośną Vitą.

 

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2016/04/22/ludum-dare-winner-the-sun-and-moon-phases-onto-ps4-ps-vita-next-week/

Tagi: playstation 4 The Sun and Moon wideo