Patryk Jankowski Patryk Jankowski 20.04.2016 15:15
Valentino Rossi: The Game na nowym, szybkim i efektownym zwiastunie
411V

Valentino Rossi: The Game na nowym, szybkim i efektownym zwiastunie

Milestone szykuje coś dla prawdziwych fanów sportów motorowych. Valentino Rossi The Game (PS4) trafi na PlayStation 4. Dziś możecie zobaczyć najnowszy zwiastun tej gry z udziałem gwiazdy tego sportu.

Milestone od dłuższego czasu pracuje nad nową marką. Valentino Rossi The Game (PS4) to tytuł traktujący o wyścigach motocyklowych z zacięciem symulacyjnym. Gra ma trafić na PlayStation 4 w lipcu tego roku, ale już dzisiaj możecie zobaczyć najnowszy trailer tej dobrze zapowiadającej się produkcji.

Trzeba przyznać, że z roku na rok włoskie Milestone się rozwija i po udanym Sébastien Loeb Rally Evo (PS4) teraz inwestują w kolejną markę. Nieco niezrozumiałe jest dlaczego, bo przecież wcześniej wypluli na rynek całkiem udane Ride (PS4) dla fanów tego sportu z ogromną zawartością motocykli i garażem. Teraz najwyraźniej chcą pójść dalej w symulację i stąd pomysł na produkcję gry Valentino Rossi The Game (PS4).

Zobaczymy co z tego będzie. Z pewnością fanie tego rodzaju rozgrywki, a z pewnością jest ich wielu, powinni się tym tematem zainteresować.

Źródło: YouTube.

Tagi: milestone playstation 4 PQube valentino rossi the game wideo