Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 19.04.2016 15:55
Nowy cykl wydarzeń "Kroniki II Wojny Światowej" w War Thunder. Jest też polski akcent
433V

Nowy cykl wydarzeń "Kroniki II Wojny Światowej" w War Thunder. Jest też polski akcent

Do gry War Thunder (PS4) powraca seria scenariuszy związanych z najsłynniejszymi bitwami II wojny światowej. Chcieliście zobaczyć w grach wideo kampanię wrześniową? Będziecie mieli okazję.

Deweloper War Thunder (PS4), czyli gry MMO osadzonej w klimatach II wojny światowej, wprowadził do rozgrywki wydarzenia oparte o najsłynniejsze bitwy z tego okresu – „Kroniki II Wojny Światowej”. Każdy gracz codziennie może wziąć udział w rekonstrukcji wydarzeń rozgrywanych na różnym teatrze działań wojennych II WŚ. Aktualizacja gry i zmiany na wspomnianym obszarze walk będą następowały codziennie o godzinie 14:00 czasu polskiego i potrwają aż do 9 maja. Dodatkowo w tym roku na najlepszych pilotów i czołgistów czekają nagrody specjalne, które można zdobyć za wykonanie określonej liczby codziennych zadań pobocznych związanych z „Kronikami”.

W tym tygodniu gracze wezmą udział w bitwach rozgrywanych m.in. na obszarze pustynnej Afryki Północnej, na terenie mroźnego Stalingradu czy na oblężonej i odciętej od świata Malcie. Łącznie przygotowano ponad 70 różnorodnych potyczek. Twórcy gry wykonali także ukłon w stronę polskich fanów, którzy wezmą udział w kampanii wrześniowej.

Na tych, którzy podejmą wyzwanie i wezmą udział w „Kronikach” oraz zrealizują zadania poboczne czekają nagrody w postaci unikalnych pojazdów. Wśród nich do zdobycia są czołgi A34 Comet „Żelazna Pięść” IV i KV-2 model z 1940 roku oraz dwa samoloty - MBR-2 i P-38J używany przez asa amerykańskiego lotnictwa, Richarda Bonga. Ponadto przewidziane są jeszcze inne gratyfikacje za mniejszą liczbę wykonanych misji, w tym np. losowo wybrany kamuflaż dla pojazdów.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Choice Provisions Gaijin Entertainment playstation 4 war thunder