Daniel Stroński Daniel Stroński 19.04.2016 14:18
Naughty Dog przypadkiem ujawniło listę poziomów z Uncharted 4?
916V

Naughty Dog przypadkiem ujawniło listę poziomów z Uncharted 4?

Podczas tegorocznego Game Developers Conference z ubiegłego miesiąca pracownicy Naughty Dog omawiali szczegóły projektowania Uncharted 4: Kres Złodzieja (PS4). Na jednym z pokazywanych wtedy zrzutów można było dopatrzyć się czegoś, co wygląda na listę poziomów. 

Ostrzegamy przez ewentualnymi spoilerami.

Podczas imprezy GDC 16 na konferencji Naughty Dog pokazywano wiele zrzutów i fragmentów animacji z tworzenia Uncharted 4: Kres Złodzieja (PS4). Jeden z takich zrzutów, wyświetlony tylko przez chwilę, zawierał listę dwudziestu podpunktów, która wygląda jak roboczy spis poziomów:

 1. Intro na łodzi
 2. Sierociniec
 3. Więzienie
 4. Zanurzenie
 5. Dom
 6. ??? Więzienie
 7. Aukcja
 8. Szkocja
 9. Madagaskar
 10. Miasto
 11. Otwarte wody
 12. Wyspa
 13. Kolonia
 14. Posiadłość
 15. Rzeka
 16. Zatopione ruiny
 17. Przejście
 18. Cmentarzysko statków
 19. Jaskinia
 20. Epilog

Trafimy więc do Szkocji, czeka nas sporo nurkowania i poznamy przeszłość braci Drake'ów w sierocińcu. Taka robocza lista nie wygląda jednak na ostateczną. Pokazywana jakiś czas temu misja na Madagaskarze zatytułowana "The Twelve Towers" miała numerek 10, co sugeruje, że upchnięto jakąś dodatkową sekcję w pierwszej połowie gry.

Dodatkowo trzeba wspomnieć, że pierwsza część serii miała 22 rozdziały, w drugiej było ich 26, a w trzeciej -  22. Wczoraj cytowaliśmy jednego z twórców, który zapewniał, że Kres Złodzieja będzie najdłuższą odsłoną Uncharted. Stąd wniosek, że jest to jakaś bardzo wczesna lista albo poziomy w nadchodzącej czwórce będą znacznie większe od poprzedniczek.

Premiera Uncharted 4: Kres Złodzieja (PS4) w przyszłym miesiącu, 10 maja.

Źródło: http://www.gamesradar.com/naughty-dog-accidentally-flashed-uncharted-4s-full-level-list-on-screen-spoilers-obviously/

Tagi: nuaghty dog playstation 4 spoilery Uncharted 4: Kres Złodzieja wideo