Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 19.04.2016 07:55
Interakcja z obcymi na nowym materiale z No Man's Sky
635V

Interakcja z obcymi na nowym materiale z No Man's Sky

No Man's Sky (PS4) to niezależna produkcja, która w oczach wielu graczy urosła do najbardziej wyczekiwanego tytułu tego roku. Czy niedoświadczeni twórcy z masą ciekawych pomysłów są w stanie stworzyć dobry i wciągający tytuł? Na dzisiejszym materiale zobaczymy rozmowę z obcymi. 

Ilość planet w No Man's Sky (PS4) będzie zatrważająco wielka, a na każdej z nich natkniemy się na jakąś formę życia i inteligencji. Czasem będą to tylko nowe i wyjątkowe gatunki zwierząt, jednak zdarzy się, że na naszej drodze staną obcy.

Oczywiście twórcy oddali nam możliwość interakcji z nimi, możemy handlować, walczyć i rozmawiać, jednak do tego ostatniego będzie nam potrzebna znajomość języka innej rasy. Nasz zasób słów będzie stale powiększany dzięki kolejnym eskapadom. Podczas konwersacji otrzymamy kilka opcji dialogowych, jednak wybór jednej z nich może być trudny jeśli nie do końca zrozumiemy, co chce przekazać nasz rozmówca. 

W drugiej części materiału filmowego zobaczymy nieco strzelania, modelu zniszczeń i samej walki, która być może nie robi ogromnego wrażenia, jednak wygląda poprawnie i prawdopodobnie będzie sprawiać sporo frajdy. 

No Man's Sky (PS4) trafi do nas 22 czerwca tego roku. Omawiany film znajdziecie poniżej. 

 

Źródło: http://www.playstationlifestyle.net/2016/04/18/no-mans-sky-gameplay-demo-sheds-light-on-npc-interactions-alien-species/

Tagi: Hello Games No Man's Sky playstation 4 wideo