Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 18.04.2016 19:37
Gracze zostaną ukarani za wykorzystywanie błędów w Tom Clancy's The Division
1274V

Gracze zostaną ukarani za wykorzystywanie błędów w Tom Clancy's The Division

Wraz z wprowadzeniem misji "Incursion" pojawił się błąd, który umożliwił graczom pozyskiwanie w Tom Clancy's The Division (PS4) przedmiotów w sposób daleki od uczciwego. Ubisoft zamierza ukarać osoby wykorzystujące błędy.

Natchai Strappers, menedżer społecznościowy Tom Clancy's The Division (PS4), napisał jakiś czas temu na forum, że deweloperzy pracują nad "naprawieniem błędu". Strappers przypomniał także zasady postępowania, które zabraniają wykorzystywania błędów gry.

W założeniu błąd umożliwiał graczom obejście trudnych wrogów i zabranie przedmiotów. Przy okazji można ominąć w ten sposób różne limity co do ich pozyskiwania. Dzięki temu wykorzystujący błędy gracze, mogli rozwijać się w grze znacznie szybciej.

To jest przeciw naszym zasadom postępowania. Zespół pracuje już nad wymyśleniem kary dla tych, którzy nie grali uczciwie.

Według zasad postępowania "wykorzystywanie jakichkolwiek błędów jest zakazane i może zakończyć się zablokowaniem konta".

Gracze oczywiście nie są zadowoleni z informacji o potencjalnych karach, zwracając uwagę, że to nie gracze stworzyli błąd, tylko deweloperzy.

Zbanujcie swoim programistom wypłaty.

Źródło: http://uk.ign.com/articles/2016/04/18/ubisoft-may-punish-the-division-players-for-using-exploit

Tagi: playstation 4 tom clancy's the division Ubisoft Massive