Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 14.04.2016 20:25
Pula bohaterów Paragon powiększa się o kolejną postać
483V

Pula bohaterów Paragon powiększa się o kolejną postać

Od pewnego czasu nie mieliśmy żadnych ciekawych wieści o Paragon (PS4), jednak teraz już wiemy czym było to spowodowane. Twórcy pracowali nad nową postacią, którą dziś nam zaprezentowali. Poznajcie ognisty duet Iggy & Scorch. 

Jak każda MOBA, tak i Paragon (PS4) potrzebuje ciągłych aktualizacji i pomniejszych dodatków by zainteresować graczy na dłużej, jednak głównym czynnikiem wpływającym na metę i sposób grania są bohaterowie. Na szczęście twórcy nie zwalniają i wprowadzają do gry kolejną dwójkę postaci. 

Jeżeli mieliście już styczność z Paragon (PS4) i brakowało Wam nieco szaleństwa, to z pewnością przypadnie Wam do gustu nowy bohater Iggy i jego bestia Scorch. Ich zdolności zostały zaprojektowane w ten sposób, by zadawały jak najwięcej obrażeń wszystkim przeciwnikom na dużym obszarze. Iggy wykorzystuje koktajle Mołotowa, płomienny ślad i ziejącą ogniem bestię do walki z wrogami.

Zobaczcie jak ten duet sprawdza się w akcji na poniższym zwiastunie. Wypróbować go będzie można 21 kwietnia, oczywiście jeśli jest się w posiadaniu Founder's Pack, który zezwala na dostęp do Early Access. 

 

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2016/04/14/paragon-welcomes-iggy-scorch-to-its-roster-of-heroes/

Tagi: epic games Paragon playstation 4 wideo