Patryk Jankowski Patryk Jankowski 11.04.2016 16:33
Gran Turismo Sport na premierę z obsługą PlayStation VR
826V

Gran Turismo Sport na premierę z obsługą PlayStation VR

Jak donosi Amazon, gra wyścigowa od Polyphony Digital na PlayStation 4 w momencie premiery ma mieć pełne wsparcie gogli PlayStation VR. Czyżby romans kultowych wyścigów z raczkującą technologią wirtualnej rzeczywistości zrodzi sukces Gran Turismo Sport (PS4)?

W Sieci pojawiły się intrygujące informacje, jakoby Gran Turismo Sport (PS4), które wciąż jest jedną, wielką niewiadomą, na starcie oddawało w ręce graczy pełne wsparcie dla gogli wirtualnej rzeczywistości Sony. Tak przynajmniej twierdzą źródła powiązane z siecią sklepów Amazon.

Na konkretne informacje na temat gry będziemy musieli jeszcze poczekać, ale pracownicy wspomnianego Amazonu po części ich wyręczają. Aktualizując kartę produktu w swoim sklepie potwierdzili, że gra będzie wspierała system PlayStation VR już od dnia premiery. Japoński producent już wcześniej wspominał o możliwości współpracy gogli VR z Gran Turismo Sport (PS4), toteż fanów marki i motoryzacji może to tym bardziej zainteresować.

W takiej sytuacji należy czekać na tegoroczne targi Electronic Entertainment Expo i prezentację gry na PlayStation 4 oraz PlayStation VR. Plyphony Digital bardzo długo z tym zwlekają, a konkurencja nie śpi, nie wspominając już o zapowiedzi pełnoprawnej, siódmej odsłony tej kultowej serii.

Źródło: http://www.vrfocus.com/2016/04/gran-turismo-sport-retail-release-to-include-playstation-vr-compatibility/

Tagi: Gran Turismo Sport Playstation VR polyphony digital sony