Patryk Jankowski Patryk Jankowski 11.04.2016 16:23
Uncharted 4: Kres Złodzieja ledwo zmieściło się na płytę Blu-ray
1664V

Uncharted 4: Kres Złodzieja ledwo zmieściło się na płytę Blu-ray

Naughty Dog przedpremierowo z Uncharted 4: Kres Złodzieja (PS4) przyznaje, że musiano się nieźle nagimnastykować, aby upchać całą zawartość gry na nośniku Blu-ray do PlayStation 4. Czyżby przygoda była aż tak wymagająca?

Bardzo możliwe, ale z osądami tej gry należy poczekać do premiery jej pełnej wersji. Arne Meyer w rozmowie z dziennikarzami Press Start przyznaje, że studio miało problemy z upchaniem całej zawartości gry na nośniku PlayStation 4, ale finalnie udało się wszystko opracować zgodnie z planem.

Oto komentarz przedstawiciela Naughty Dog w tej sprawie:

''Czwarte Uncharted to 48 Gb danych na nośniku Blu-ray przeznaczonym dla PlayStation 4. Staraliśmy się wpakować wszystko, co mogliśmy w ten tytuł. Gra zawiera niesamowitą ilość tekstur oraz animacji. Staraliśmy się osiągnąć niesamowity realizm każdej tekstury i obiektu, który znajduje się w tej grze. Stąd też tyle miejsca ona zajmuje.''

Uncharted 4: Kres Złodzieja (PS4) zostało zaplanowane ekskluzywnie na PlayStation 4 na 10 maja tego roku. Już tylko kilka tygodni dzieli nas od premiery tej długo wyczekiwanej produkcji na konsoli Sony. Nathan Drake odchodzi na zasłużoną emeryturę, ale miejmy nadzieję, że ostatni epizod jego przygód będzie warty starań twórców.

Źródło: http://www.psu.com/news/29744/Uncharted-4-developer-is-pushing-PS4-by-packing-so-much-detail-into-everything

Tagi: Naughty Dog playstation 4 sony uncharted 4: kres złodzieja