Daniel Stroński Daniel Stroński 07.04.2016 19:25
Telltale wyda na PS4 survival horror - oto 7 Days To Die
1486V

Telltale wyda na PS4 survival horror - oto 7 Days To Die

Survival, hordy zombie, crafting - na tych trzech popularnych hasłach opierać się będzie horror 7 Days To Die (PS4), ujawnienie którego Telltale Publishing zapowiadało od wczoraj. Czym gra wyróżnia się na tle reszty survival horrorów?

7 Days To Die (PS4) to survival horror z otwartym światem, którego wczesna pecetowa wersja dostępna jest na Steamie od końcówki 2013 roku. Z perspektywy pierwszej osoby będziemy starali się przeżyć w trakcie trwania apokalipsy zombie, a zrobimy to strzelając do nieumarłych i budując zabezpieczenia w towerdefense'owym stylu z elementami RPG. Produkcja stawia na współprace z innymi graczami, eksplorację i wytwarzanie przedmiotów.

Autorzy gry, niezależne studio The Fun Pimps, postanowili połączyć siły z wydawcą Telltale Publishing, które pomoże w konsolowej premierze tytułu. Ta zaplanowana jest na czerwiec tego roku i przewiduje m. in. kooperacje na dzielonym ekranie. Co więcej, preorderowcy otrzymają specjalne skiny dla postaci z serii The Walking Dead od Telltale Games - potwierdzono Michonne i opiekującego się Clementine Lee.

Poniżej znajdziecie zwiastun live-action zapowiadający konsolową premierę i galerię zrzutów:

Źródło: https://www.telltalegames.com/blog/105605/telltale-publishing-brings-the-hit-survival-game-7-days-to-die-to-ps4-and-xbox-one-this-june

Tagi: 7 days to die playstation 4 Telltale Publishing The Fun Pimps wideo