Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 07.04.2016 19:04
Jubileuszowa aktualizacja "Piaski Inarosa" do Warframe już dziś trafiła do graczy
475V

Jubileuszowa aktualizacja "Piaski Inarosa" do Warframe już dziś trafiła do graczy

A wraz z aktualizacją "Piaski Inarosa" pojawią się również darmowe przedmioty w Warframe (PS4)! Co potrafi Warframe Inaros? Jakie przedmioty otrzymamy? Zobaczmy.

Rozległa aktualizacja Warframe (PS4), shootera od Digital Extremes trafi dziś do posiadaczy PlayStation 4 i Xbox One. „Piaski Inarosa” wprowadzają do gry dużo nowości, między innymi zupełnie nowego Warframe'a inspirowanego starożytnymi mumiami, nowe misje czy aktualizację misji Sabotażu. Wszystko to przy okazji trzeciej rocznicy Warframe na konsolach Sony i Microsoftu.

Od premiery w 2013 roku konsolowi gracze w liczbie ponad 22 milionów rozegrali 2,1 miliarda misji, złożyli w Kuźni ponad 18,5 milionów Warframe'ów, rozprawili się z 13,8 miliardami Grineerów i zebrali łącznie blisko 54 TRYLIONY punktów doświadczenia! Postępy społeczności graczy ilustruje przygotowana na tę okazję infografika. Zamieściliśmy ją pod linkiem ze względu na jej wielkość.

Najlepszym sposobem celebrowania jubileuszu są… prezenty dla graczy! Gracze PlayStation 4 i Xbox One mogą spodziewać się nowych, potężnych broni, które otrzymają za darmo w podziękowaniu za lojalną służbę w obronie Układu Słonecznego. Wszyscy konsolowi gracze, którzy zalogują się do gry pomiędzy 8 a 15 kwietnia, otrzymają automatycznie karabin Dex Sybaris. Gracze otrzymają również bronie specjalne z poprzednich lat – Dex Furis i Dex Dakra. Każda z nich z Katalizatorem w standardzie i z nowym slotem na broń.

Aktualizacja, która już dziś dostępna jest na konsolach, przedstawia nowego Warframe’a znanego jako Inaros, którego wygląd został zainspirowany sztuką i kulturą starożytnego Egiptu, w tym przede wszystkim mumiami. Tenno będą jednak musieli udowodnić, że są godni pozyskania siły Inarosa – ten unikalny Warframe otrzymają tylko ci, którym uda się ukończyć zupełnie nową misję „Piaski Inarosa”.

NOWY WARFRAME INAROS: Pochłoń energię życiową swoich wrogów i korzystaj z pozyskanych mocy nowego wojownika Lotus, Inarosa. Użyj swoich umiejętności, by odebrać wrogom ich energię lub przyzwij potęgę pustynnych Burz Phobosa i pogrzeb ich na zawsze pod piaskami. Umiejętności Inarosa:

 • DESICCATION – Oszałamia wrogów falą przeklętych piasków, która oślepia ich i kradnie ich zdrowie.
 • DEVOUR – Pozwala uwięzić przeciwnika w ruchomym piaskach, by tam wyssać jego moc i zmienić go w Piaskowy Cień, który stanie się sojusznikiem Tenno.
 • SANDSTORM – Zmienia gracza w wir piasku, który odpycha wrogów i pochłania tych, którzy ugrzęźli w ruchomym piaskach.
 • SCARAB SWARM – Przycisk ładowania zmienia zdrowie w utwardzaną zbroję skarabeusza. Uwolnienie mocy niszczy wrogów i przejmuje energię życiową od tych, którym udało się przetrwać.

KSIĘŻYC OROKIN – NOWE TRYBY: Zestaw lokacji Księżyca Orokina został poszerzony o nowe tryby gry. Dodane elementy: Misje obronne, szpiegowskie i porwania, 20 nowych rodzajów otoczenia. Ogólne ulepszenie starszych elementów lokacji, w tym ulepszenia grafiki i oświetlenia.

NOWE BRONIE

 • Kij bojowy LESION
 • Łuk MUTALIST CERNOS
 • Pistolety DUAL TOXOCYST
 • STATICOR

PAKIET SKÓREK TRINITY DELUXE

Wyróżnij się na polu walki i przejdź na ciemną stronę mody z nową kolekcją skórek Trinity Deluxe. W skład zestawu wchodzi nowa skórka Deluxe dla Trinity, nowa skórka dla kija bojowego, oraz zainspirowana przez Trinity zbroja dla twojego towarzysza Kubrow.

 • Skórka TRINITY STREGA – otwórz się na mroczną moc, która aż kipi pod powierzchnią tej skórki
 • Skórka kija bojowego VOLU – zaklnij wygląd swojego kija bojowego
 • Zbroja Kubrow BRUJA – komplet zbroi Kubrow spójny ze stylem TRINITY STREGA

FOCUS 1.1: W misjach, gdzie gracze używają soczewek skupiających pojawi się nowy rodzaj wspomagaczy – zwiększająca FOCUS konwergencja.

ZMIANY W CZACIE: Aktualizacja „Piaski Inarosa” zmienia również UI Warframe'a, wprowadzając nowe funkcje i bardziej intuicyjne ustawienia prywatnych konwersacji oraz wyszukiwarki graczy.

Najnowsza aktualizacja Warframe „Piaski Inarosa” jest już dostępna do pobrania na PlayStation 4 – oczywiście bezpłatnie.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Digital Extremes playstation 4 Warframe