Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 07.04.2016 14:08
Carmageddon: Max Damage w 1080p i 30 klatkach na sekundę na PS4
745V

Carmageddon: Max Damage w 1080p i 30 klatkach na sekundę na PS4

Serwis GamingBolt przeprowadził wywiad z Neilem Barndenem, współtwórcą odpowiedzialnego za Carmageddon: Max Damage (PS4) studia Stainless Games. Z wywiadu poznaliśmy trochę danych technicznych, a także dowiedzieliśmy się, co z wersją na PlayStation VR.

Z wywiadu wynika, że Carmageddon: Max Damage (PS4) będzie działać na PlayStation 4 w 1080p i 30 klatkach na sekundę.

Gra ruszy w 1080p na PS4 i w 900p na Xbox One, aby nie odstawać od innych gier na rynku. Obydwa tytuły będą działać w 30 klatkach na sekundę.

Interesujące jest jednak to, czy produkcja pojawi się na PlayStation VR. Barnden zaprzeczył, sądząc, że nie ma to zbyt wiele sensu.

VR nadaje się świetnie, jeśli mówimy o grze z perspektywy pierwszej osoby. W wypadku perspektywy trzeciej osoby nie wygląda to już tak dobrze. Wprowadziliśmy widok z oczu do C:MD, odpowiadając na głosy fanów, ale samochody nie zostały zaprojektowane pod kątem takiego ustawienia kamery, co powoduje, że doświadczeniu trochę brakuje do bycia perfekcyjnym. Dlatego też nie mamy planów wydania produkcji ze wsparciem dla jakiegokolwiek headsetu VR.

Źródło: http://gamingbolt.com/carmageddon-max-damage-to-run-at-1080p-on-ps4-and-900p-on-xbox-one-no-plans-for-psvr-version

Tagi: carmageddon: max damage playstation 4 stainless games