Patryk Jankowski Patryk Jankowski 06.04.2016 16:15
Twórcy Rocket League szykują dla graczy nową, ekscytującą grę
466V

Twórcy Rocket League szykują dla graczy nową, ekscytującą grę

Rocket League (PS4) okazało się być wielkim sukcesem, którego nie spodziewali się sami twórcy ze studia Psyonix. Jak się okazuje, wpłynął on bardzo szybko na decyzję o rozpoczęciu prac nad nową grą. Ma być ekscytująca, zapowiada producent.

Po dużym sukcesie komercyjnym i dobrych recenzjach gry Rocket League (PS4) twórcy ze studia Psyonix są gotowi na nowe przedsięwzięcie. Nowa gra tego producenta jest już na deskach kreślarskich i ma być wyjątkowa i ekscytująca. Oto jak tłumaczy to szef studia, Dave Hagewood w rozmowie z GameSpotem:

''Jeszcze w trakcie produkcji Rocket League mieliśmy duży zapas wspaniałych pomysłów. Dopiero teraz możemy je realizować na spokojnie, dlatego też postaramy się bazować na obranym schemacie i przygotować coś nowego, ekscytującego, co mamy nadzieję ujawnić w pewnym, bliżej nieokreślonym momencie.''

Hagewood dodatkowo przyznaje, że komercyjny i finansowy sukces gry pozwoli Psyonix uwolnić się od kontraktowych zleceń i zainwestować pieniądze w konkretny rozwój firmy. W przeszłości firma współpracowała przy trybach wieloosobowych do gier takich jak Bulletstorm (PS3) oraz Mass Effect™ 3 (PS3). 

Co przyniesie przyszłość, zobaczymy. Rocket League (PS4) to świetny tytuł, którego recenzję możecie przeczytać pod tym adresem. Średnia ocen na Metacritic to aż 85 punktów.

Źródło: http://www.gamespot.com/articles/rocket-league-dev-has-exciting-new-games-in-the-wo/1100-6438039/

Tagi: playstation 4 Psyonix rocket league sony