Patryk Jankowski Patryk Jankowski 06.04.2016 15:52
Bethesda zaprasza na konferencję podczas targów E3 2016
481V

Bethesda zaprasza na konferencję podczas targów E3 2016

Na tegorocznych targach Electronic Entertainment Expo w Los Angeles ponownie swoją własną konferencję zorganizuje wydawnictwo Betehsda, które to już teraz, w bardzo oryginalny i tajemniczy sposób, zapowiada swój udział w imprezie.

W ubiegłym roku po raz pierwszy w historii targów elektronicznej rozrywki w Los Angeles swoją własną konferencję prasową zorganizowała Bethesda. To wtedy ujawniono Fallout 4 (PS4), zaprezentowano Doom (PS4) czy chociażby Dishonored II (PS4). 

W tym roku może być nawet jeszcze ciekawiej, bowiem firma już teraz publikuje w sieci specjalne zaproszenie na ich panel. Opublikowana grafika to świetny szkic przedstawiający kilku bohaterów z gier tego wydawnictwa. Co najciekawsze, znajdują się na nim postaci kojarzone z zapowiedzianymi grami, ale i taki, jak chociażby elf z The Elder Scrolls, których udział tam wcale nie musi być taki oczywisty.

Co więcej, w niewielkim telewizorku widzimy przedstawiciela rasy Nordów, a przed ekranem stoi złodziejaszek, czyżby Garrett?

To oczywiście tylko nasze luźne spekulacje, ale sami sprawdźcie wspomnianą grafikę i zdecydujcie, czy warto aż tak głęboko ją analizować? Przypominamy, że targi E3 2016 mają miejsce w dniach 14-16 czerwca.

 

Źródło: http://allgamesdelta.s-ul.eu/tMXgADsR

Tagi: Bethesda dishonored ii doom e3 2016 Fallout 4