Patryk Jankowski Patryk Jankowski 06.04.2016 15:39
Pudełkowe edycje gry Oddworld: New 'N' Tasty trafią na PlayStation 4 i PlayStation Vita
888V

Pudełkowe edycje gry Oddworld: New 'N' Tasty trafią na PlayStation 4 i PlayStation Vita

W Sieci pojawiły się dobre informacje dla wszystkich fanów kultowego Abe'a. Najnowsza gra z jego udziałem, Oddworld: New 'n' Tasty (PS4), trafi na PlayStation 4 i PlayStation Vita w wersjach pudełkowych w kwietniu.

Oryginał w wersji cyfrowej pojawił się na rynku jeszcze w roku 2014,jako odświeżona wersja przygód Abe'a. Teraz, a dokładnie 25 kwietnia tytuł ten pojawi się w edycjach pudełkowych na konsolach PlayStation 4 oraz PlayStaiton Vita.

Warto się zainteresować, chociażby dlatego, że liczba kopii będzie konkretnie ograniczona do 5 tysięcy sztuk na PlayStation 4 oraz 2500 tysiąca egzemplarzy dla PlayStation Vita, toteż będzie szansa na zaopatrzenie się w edycję w pewnym sensie wyjątkową.

Oddworld Inhabitants zapraszają do zakupu, a raczej ''polowania'' na ich tytuł na Twitterze. Gra wcześniej została udostępniona w ramach usługi PlayStation Plus, ale jeżeli tylko ktoś jakimś cudem ją pominął, to teraz będzie znakomita okazja, aby nadrobić zaległości.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2016/04/06/odd-world-new-n-tasty-limited-physical-release-for-ps4ps-vita-coming-april-25/

Tagi: data premiery Oddworld Inhabitants Oddworld: New 'n' Tasty premiera remaster