Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 05.04.2016 20:58
Nowy zwiastun z okazji premiery Dead Star
557V

Nowy zwiastun z okazji premiery Dead Star

Dead Star (PS4) to jedna z produkcji niezależnych, która trafiła do oferty PlayStation Plus wraz ze swoją światową premierą. Czy historia znana z Rocket League (PS4) powtórzy się i również ten tytuł osiągnie tak ogromną popularność?

Twórcy opisują swoją produkcję jako gwiezdnego shootera, który pozwala na walki w przestrzeni kosmicznej do nawet 20 osób jednocześnie. Jedną z największych zalet Dead Star (PS4) mają być proceduralnie generowane pola bitwy, dzięki czemu każda kolejna potyczka będzie nieco inna.

Potyczkę można ukończyć zwycięsko na dwa sposoby, albo agresywnie, niszcząc Główną Bazę naszych wrogów, albo poprzez zdobycie określonej ilości surowców. Materiały te odnajdziemy ze strażnic porozrzucanych po świecie, więc na początku zabawy najlepszą opcją jest szybka eksploracja pobliskiego obszaru. 

Z okazji wystartowania serwerów Dead Star (PS4) deweloperzy udostępnili krótki materiał filmowy, który przedstawia kilka dostępnych w w grze trybów, a także możliwości, takich jak ulepszanie naszego statku. Planujecie pobrać Dead Star (PS4), czy jest to jedna z tych gier niezależnych, które sobie odpuścicie? 

 

Tagi: dead star playstation 4 playstation plus wideo