Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 05.04.2016 08:00
Outlast 2 skupi się na tematyce religijnej?
758V

Outlast 2 skupi się na tematyce religijnej?

Na oficjalnym kanale YouTube studia Red Barrels, czyli firmy odpowiedzialnej za stworzenie Outlast (PS4) pojawił się niepokojący i wyjątkowy film. Jego znaczenie nie jest oczywiste, jednak Internet radził już sobie z trudniejszymi zagadkami. 

Na materiale wideo możemy zobaczyć odwrócony krzyż na tle ponurego, zachmurzonego nieba i usłyszeć pozornie nic nie znaczące słowa, których nie da się zrozumieć. Okazuje się, że tekst został nagrany od tyłu, więc wystarczy obejrzeć filmik od końca do początku, by usłyszeć o czym jest mowa. 

Wciąż nie udało się zrozumieć całego monologu, na tę chwilę użytkownikom udało się rozgryźć tylko kawałek:

Dzieci, kochający Boga i obrońcy jego nieba, wszystkie lata cierpienia schodzą się razem w tym cudownym dniu pokoju. (...) Czwartego miesiąca, dwudziestego drugiego dnia, szesnastego roku trzeciego milenium rozpocznie się nasze rozliczenie. (...) spragniony krwii i my jako anioły nie możemy pokazać cienia litości. Bóg Was kocha.

Data w tekście może sugerować dzień wypuszczenia oficjalnego zwiastuna Outlast II (PS4), gdyż sama gra raczej nie pojawi się wcześniej niż na tegoroczną jesień. 

 

Źródło: http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?p=200140992#post200140992

Tagi: outlast ii playstation 4 red barrels wideo