Paweł Musiolik Paweł Musiolik 05.04.2016 10:00
"Uncharted 5? Jeśli gra zachowa duszę serii"
1551V

"Uncharted 5? Jeśli gra zachowa duszę serii"

Jak wiemy, Uncharted 4: Kres Złodzieja (PS4) będzie ostatnią odsłoną o przygodach Nathana Drake'a, która wyjdzie z rąk Naughty Dog. Nie oznacza to wcale, że Sony zechce zabić swoją flagową i jedną z najlepiej sprzedających się marek. Niegrzeczne Psiaki też nie mają nic przeciwko kolejnym odsłonom.

Jednak musi zostać spełniony jeden warunek - duch serii Uncharted musi zostać zachowany. Jeśli więc nowy deweloper podjąłby się próby stworzenia Uncharted 5 lub jakkolwiek zatytułowanego spin-offa i chciałby żyć z błogosławieństwem Naughty Dog - musiałby spełnić ten warunek. Zaznaczył to Neil Druckmann w trakcie rozmowy z redaktorami serwisu GamesRadar+:

Jeśli ktoś zrobi świetną grę - będę podekscytowany. Zawsze chciałem zagrać w Uncharted nad którym nie pracowałem. Oczywiście mielibyśmy jakiś wpływ na dany tytuł - jako ojcowie serii. Pilnowalibyśmy, żeby duch serii został zachowany, a gra była zrobiona zgodnie z cała marką.

Mając na uwadze, że Sony raczej nie zabije tak popularnej marki, kogo byście widzieli w roli nowego dewelopera serii Uncharted?

Źródło: http://www.gamesradar.com/naughty-dog-uncharted-5-new-studio/

Tagi: Naughty Dog playstation 4 uncharted 5