Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 04.04.2016 18:46
Wybory całkowicie zmienią zakończenie Deus Ex: Rozłam Ludzkości
541V

Wybory całkowicie zmienią zakończenie Deus Ex: Rozłam Ludzkości

Deus Ex: Rozłam Ludzkości (PS4) to jedna z bardziej wyczekiwanych gier tego roku. Po sukcesie poprzedniej części, Adam Jensen znowu powraca, a wraz z nim nowa opowieść. Jakiś czas temu na jej temat dość szczegółowo wypowiedział się Elias Toufexis, kanadyjski aktor, który podłożył głos pod bohatera.

Toufexisa mogliśmy także poznać w roli Takkara w Far Cry: Primal. W jednym z wywiadów dość bogato wypowiedział się na temat fabuły nadciągającego Deus Ex: Rozłam Ludzkości (PS4).

Oficjalnie już skończyliśmy. Mieliśmy w zeszłym tygodniu jeszcze trochę pracy, dużo w tym roku jeździłem do Montrealu, ale już skończyliśmy. Gra wygląda niesamowicie, właściwie od razu pokochałem fabułę i wielki finał.

Tak po prawdzie, to fabuła jest naprawdę mocna. Jest dużo lepsza niż wcześniej.

Chociażby zakończenia – nic Wam nie powiem poza tym, że są zupełnie inne niż w poprzedniej części. Dokonane w trakcie gry wybory zmieniają całą fabułę! Ostatnim razem mieliśmy sześć czy siedem zakończeń, które mogliśmy zdobyć bez większego problemu za pośrednictwem decyzji z końca gry. Tym razem jest inaczej. Sposób, w jaki rozegracie całość, będzie miał wpływ na otrzymane zakończenie.

Jednym słowem, od Waszej gry będzie zależeć, kogo spotkacie, jakie zadania wykonacie, a jakich nie, a to wszystko jako całość całkowicie może wywrócić zakończenie do góry nogami. Sądzę, że z tego powodu produkcja ma olbrzymi potencjał na przechodzenie jej po kilka razy. Kończę grę, zastanawiam się „jakim cudem to się wydarzyło”, a gra odpowiada „zrobiłeś to, to, i to, dlatego wydarzyło się to i to".

Co ciekawe, Toufexis wspomniał również, że dzięki opóźnieniu premiery, Eidos Montreal miał czas, aby dodać do gry zadania poboczne, gdyż tych w oryginalnym założeniu nie było.

Źródło: http://wccftech.com/deus-mankind-divided-good-story-amazing-replay-main-actor/

Tagi: deus ex: rozłam ludzkości Eidos Montreal playstation 4