Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 01.04.2016 17:15
Hatsune Miku: Project Diva X trafi na zachodni rynek
371V

Hatsune Miku: Project Diva X trafi na zachodni rynek

Hatsune Miku: Project Diva X (PS4) opuści ojczystą Japonię, jednak na tę chwilę oficjalnie potwierdzona została jedynie wersja przeznaczona na kontynent amerykański. 

Jeżeli nie jesteście zaznajomieni z serią Hatsune Miku, to wspomnę, że jest to japońska seria gier rytmicznych, w których główną bohaterką jest wirtualna wokalistka, czyli tytułowa Miku. Jeżeli chodzi o model rozgrywki, to tytuł ten nie wychodzi poza ramy klasycznych produkcji muzycznych. W odpowiednim momencie musimy wcisnąć przycisk, który pojawi się na ekranie. 

Ta część wprowadza nowy tryb, "Concert Editor" pozwalający na tworzenie własnych koncertów za pomocą kombinacji odblokowanych wcześniej utworów, kostiumów i dodatków. Co więcej, do Hatsune Miku: Project Diva X (PS4) zostały dodane interakcje z Hatsune i jej przyjaciółmi, które wpływają na nasze relacje z wokalistami. 

Macie ochotę sprawdzić ten tytuł w anglojęzycznej wersji? Jak wspomniałem wcześniej, nie mamy jeszcze żadnych informacji odnośnie europejskiej premiery gry, jednak wciąż można ją sprowadzić ze stanów. Zerknijcie na poniższy zwiastun, by dowiedzieć się więcej. 

 

Tagi: Hatsune Miku: Project Diva X playstation 4 playstation vita Sega wideo