Patryk Jankowski Patryk Jankowski 18.03.2016 16:29
Square Enix publikuje kolejny dziennik producencki gry Final Fantasy XIV: A Realm Reborn
347V

Square Enix publikuje kolejny dziennik producencki gry Final Fantasy XIV: A Realm Reborn

Przedstawiciele firmy Square Enix odpowiedzialni za grę Final Fantasy XIV: A Realm Reborn (PS4) zdecydowali się opublikować kolejny materiał wideo na jej temat. W dzisiejszym dzienniku producenckim wyjaśniają, jak zmieniła się gra przez ostatnie aktualizacje.

Dzisiejszy odcinek dzienników producenckich Square Enix dotyczących Final Fantasy XIV: A Realm Reborn (PS4) jest o tyle ciekawy, że pokazuje w jaki sposób powstawała oprawa graficzna, modele potworów, postaci, wirtualne podłoże oraz otoczenie. Trzeba przyznać, że tytuł został przygotowywany z ogromnym pietyzmem i dbałością o szczegóły.

Warto rzucić okiem na ten filmik, bo pokazane jest w nim, w jaki sposób przygotowywani są Ci najwięksi i najpotężniejsi przeciwnicy w grze. Animatorzy i graficy nad takimi modelami pracują długie godziny, aby później przenieść skończone modele do rozgrywki, również w nowych aktualizacjach.

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn (PS4) dostępne jest na PlayStation 3 oraz PlayStation 4. Jest to bardzo popularne na konsolach MMORPG ze średnią ocen na poziomie 86 punktów.

 

Źródło: YouTube.

Tagi: Final Fantasy XIV: A Realm Reborn playstation 4 Square Enix wideo