Patryk Jankowski Patryk Jankowski 04.03.2016 09:09
Bezkresny świat No Man's Sky na kilku materiałach wideo
763V

Bezkresny świat No Man's Sky na kilku materiałach wideo

No Man's Sky (PS4) to z pewnością jeden z najbardziej nietypowych oraz najoryginalniejszych tytułów ostatnich lat. Poznaliśmy wreszcie dokładną datę premiery tej gry, w którą przyjdzie nam zagrać z końcem czerwca. Dziś możecie zobaczyć grę na kilku materiałach wideo.

W Sieci pojawiły się oficjalne informacje dotyczące daty premiery gry No Man's Sky (PS4) na konsoli PlayStation 4. Tytuł pojawi się na rynku już w 22 czerwca. Ponadto dziś opublikowano więcej materiałów wideo przedstawiających wczesną wersję gry.

Ponadto, wbrew wcześniejszym przypuszczeniom, tytuł pojawi się nie tylko w wersji cyfrowej, ale trafi również do tradycyjnej sprzedaży pudełkowej i otrzyma świetnie zapowiadającą się edycję kolekcjonerską, o której szerzej rozpisywaliśmy się pod tym adresem.

Poniżej możecie również rzucić okiem na kilka materiałów wideo przedstawiających ten tytuł w wersji testowej. Zapowiada się kawał świetnej gry z bezkresnym, kolorowym światem pełnym tajemnic. Jesteście zainteresowani czerwcową premierą No Man's Sky (PS4)?

 

 

 

 

 

Źródło: http://www.allgamesbeta.com/2016/03/no-mans-sky-launching-june-21-digitally.html

Tagi: Hello Games No Man's Sky playstation 4 Sony wideo