Przemysław Małecki Przemysław Małecki 05.10.2011 22:04
Rozgrzewka przed Modern Warfare 3
643V

Rozgrzewka przed Modern Warfare 3

Jak już zapewne wiecie, będzie możliwość sprawdzenia Battlefield 3 przed premierą. A co z konkurencyjną strzelaniną Call of Duty: Modern Warfare 3? Okazuje się, że możemy liczyć na podobną akcję połączoną dodatkowo z... musztrą!xxxxx

 

Czekacie na Call of Duty Moden Warfare 3 i nie stronicie o wysiłku fizycznego? Jeśli tak, to na pewno zainteresuje Was nietypowa akcja jaką przygotowaliśmy wspólnie z Activision i organizatorami Samsung Euro Championship.

 

Podczas Samsung Euro Championship, które odbędzie się między 6 a 9 października w Warszawskim Centrum EXPO XXI organizatorzy nie zapomną o tężyźnie fizycznej zawodników oraz kibiców. Wszystkie odważne osoby będą mogły wziąć udział w specjalnie zorganizowanej musztrze wojskowej.

 

Przeprowadzi ją Hank Keirsey, emerytowany podpułkownik Armii Amerykańskiej, który swoim doświadczeniem pomaga przy tworzeniu najnowszej odsłony Call of Duty: Modern Warfare 3. W Sobotę oraz Niedzielę odbędą się w sumie cztery tury rozgrzewkowe. Ich początek jest przewidziany na godzinę 9:00 oraz 10:30. Każdy z uczestników dostanie limitowaną, specjalnie przygotowaną na tą okazję pamiątkową koszulkę. Musztra będzie składała się z podstawowych ćwiczeń, jakie wykonują rekruci każdego wojska na świecie.

 

Wszyscy, którzy odwiedzą Warszawskie Centrum EXPO XXI, będą mieli również niepowtarzalną okazję zobaczyć przedpremierowy pokaz gry Call of Duty: Modern Warfare 3. W specjalnie wybudowanym kinie, będą pokazywane 30 minutowe partie gry najnowszego dziecka firmy Activision. Premiera jest przewidziana na 8 listopada.

 

 

Hank Keirsey to absolwent oraz były wykładowca elitarnej szkoły West Point. Posiada wiele odznaczeń, w tym odznakę Ranger, przyznawaną najlepszym komandosom na Świecie. Szkolił młodych dowódców z podejmowania krytycznych decyzji w trakcie walk zbrojnych.

Tagi: call of duty: modern warfare 3 polska

Nie przegap