Patryk Jankowski Patryk Jankowski 29.02.2016 10:32
Pierwsze screeny z gry Vampyr od Dontnod Entertainment
766V

Pierwsze screeny z gry Vampyr od Dontnod Entertainment

W Sieci opublikowano pierwsze zrzuty ekranu z nowego projektu Dontnod Entertainment zatytułowanego Vampyr (PS4). Dotychczas o grze wiedzieliśmy niewiele, teraz ze screenów wylewa się mroczny klimat XX-wiecznego Londynu.

Poniżej możecie rzucić okiem na świeżo opublikowane, pierwsze screeny z gry Vampyr (PS4) od studia Dontnod Entertainment. Ich nowy projekt, po niezwykle udanym i uznanym, przygodowym Life is Strange (PS4), celuje w nieco mroczniejszy klimat i zupełnie inne realia.

W tej grze wcielimy się w chirurga Jonathana Reida, który powrócił z wojny i został zamieniony w wampira. Trafimy do mrocznego Londynu, który jest nękany przez dwie plagi, mianowicie wysoki poziom przestępczości oraz chorobę zwaną ''hiszpanką'', czyli pandemię grypy. 

Gra mroczne RPG akcji, która jest umiejscowiona w stosunkowo dużym świecie o otwartej strukturze. W tym mrocznym miejscu napotkacie mnóstwo postaci pobocznych, od których otrzymacie dodatkowe zlecenia. Jako że jesteśmy wampirem, będziemy musieli pożywiać się krwią, a zatem polować na wybrane ofiary, choć gra premiuje typowe skradanie się.

Warto czekać na więcej informacji o tym tytule, bowiem Dontnod Entertainment naszkicowali nam projekt bardzo ciekawej i oryginalnej gry. Nowe zrzuty ekranu z Vampyr (PS4) możecie obejrzeć poniżej, więcej informacji już wkrótce.

Źródło: http://www.allgamesbeta.com/2016/02/dontnod-entertainments-vampyr-first.html

Tagi: Dontnod Entertainment galeria playstation 4 Vampyr