Patryk Jankowski Patryk Jankowski 29.02.2016 09:49
McLaren P1 i osiemnaście minut jazdy w Assetto Corsa na PlayStation 4
856V

McLaren P1 i osiemnaście minut jazdy w Assetto Corsa na PlayStation 4

Jeżeli szukacie wyścigów z symulacyjnym zacięciem na PlayStation 4, a nie macie już cierpliwości oczekiwać na Polyphony Digital, to warto się zainteresować Assetto Corsa (PS4), które wygląda bardzo dobrze i dziś możecie zobaczyć kilkanaście minut wyścigu w tej grze.

W Sieci pojawił się kolejny materiał z testowej wersji gry Assetto Corsa (PS4) od firmy Kunos Simulazioni, która latem tego roku pojawi się na PlayStation 4.

Dziś możecie zobaczyć osiemnaście minut rozgrywki z wspomnianego symulatora, który prezentuje znakomitego McLarena P1 na torze Spa. Tytuł wygląda bardzo dobrze i aspiruje do bycia pełnokrwistą symulacją wyścigów samochodowych, szczególnie pod nieobecność Gran Turismo 7 oraz ciągłego braku wiadomości o Gran Turismo Sport (PS4).

Ostatnio prezentowaliśmy również rozgrywkę za kierownicą Ferrari FXXK, którą możecie sprawdzić pod tym adresem. Tytuł został niestety przesunięty na czerwiec tego roku, bowiem twórcy zdecydowali się popracować kilka miesięcy dłużej, aby wycyzelować swój wyścigowy projekt.

 

Źródło: YouTube.

Tagi: assetto corsa Kunos Simulazioni playstation 4 wideo