Patryk Jankowski Patryk Jankowski 29.02.2016 09:36
ADR1FT z okresową ekskluzywnością dla Oculus Rift
463V

ADR1FT z okresową ekskluzywnością dla Oculus Rift

Twórcy gry ADR1FT (PS4) na swoim oficjalnym blogu zamieścili komunikat, z którego wynika, że tytuł ten, pierwotnie szykowany na więcej niż jeden system VR, od teraz będzie okresowo ekskluzywny na Oculus Rift.

ADR1FT (PS4) to jedna z najlepiej zapowiadających się gier, które będą towarzyszyć lokowaniu na rynku technologii VR. Jak się dowiadujemy, twórcy gry ze studia Three One Zero poinformowali o okresowej ekskluzywności tego tytułu na platformie Oculus Rift.

Gra ma zaintrygować wszystkich konsumentów zainteresowanych technologią VR, twierdzą twórcy. Chcą wspierać przy premierze Oculus Rift. Firma dogadała się z producentami gogli i ich najnowsza, kosmiczna produkcja będzie wspierała debiut rynkowy tego urządzenia. W późniejszym, bliżej nieokreślonym terminie gra pojawi się również na PlayStation VR oraz innych platformach.

Wszyscy Ci, którzy zakupili tytuł na platformie Steam otrzymają dostęp do wersji 2D, ale jeżeli w późniejszym okresie zakupią gogle, to otrzymają specjalny kod przeznaczony do kupienia gry na Oculus Rift.

Oznacza to mniej więcej tyle, że aktualnie ADR1FT (PS4) otrzymuje status gry ekskluzywnej na Oculus Rift i nie będzie dostępna na starcie innych platform, czyli HTC Vive oraz PlayStation VR. Sami twórcy w oficjalnym komunikacie jednak wystrzegają się terminu ''ekskluzywna'', tylko podkreślają, że wkrótce ujawnią informacje dotyczące edycji gry na konkurencyjne platformy.

 

Źródło: http://www.dualshockers.com/2016/02/28/adr1ft-will-be-oculus-rift-exlusive-at-launch-other-virtual-reality-platforms-to-be-determined/

Tagi: adr1ft htc vive oculus rift Playstation VR three one zero