Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 26.02.2016 14:33
Quantum Suicide trafi na PlayStation Vita
398V

Quantum Suicide trafi na PlayStation Vita

Wypełnij swój obowiązek, zakochaj się, zdradź swoich przyjaciół, zostań zamordowany przez sztuczną inteligencję. Witamy na pokładzie statku kosmicznego Everett. 

Mamy rok 2092, Ziemia jest już tylko cieniem samej siebie, a ludzkość powoli przestaje wierzyć, że ich ukochana planeta nadal będzie w stanie utrzymywać ich przy życiu. Jako desparacki akt próby uratowania naszego gatunku rządy całego świata łączą swoje środki do stworzenia sekretnego wojskowego projektu. Ma on na celu wysłać specjalnie przygotowaną grupę najlepszych z najlepszych na kosmiczne zwiady w nadziei na znalezienie nowego domu dla gatunku ludzkiego. 

Quantum Suicide to produkcja z gatunku Visual Novel, co oznacza, że znacznie więcej znajdziemy tu tekstu i wyborów, niż czegokolwiek innego. Akcja dzieje się 25 lat po rozpoczęciu misji, a wszystkie wydarzenia mają miejsce na statku Everett. Członkowie załogi zostają wciągnięci do morderczej gry przez sztuczną inteligencję i zrobią wszystko co w ich mocy by przetrwać. 

Jeżeli jesteście zaciekawieni, to zapraszam Was do obejrzenia krótkiego zwiastuna. Quantum Suicide pojawi się na PlayStation Vita, jednak wciąż nie znamy daty premiery. 

 

Źródło: http://thevitalounge.net/2016/02/25/watch-your-back-quantum-suicide-is-coming-to-ps-vita/

Tagi: Cotton Candy Cyanide kickstarter playstation vita Sekai Project wideo