Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 26.02.2016 12:58
Aktualizacja do Hardware: Rivals wprowadza nową mapę i tryb rankingowy
405V

Aktualizacja do Hardware: Rivals wprowadza nową mapę i tryb rankingowy

Wciąż zagrywacie się w Hardware: Rivals (PS4)? Jeśli tak, to z pewnością ucieszy dzisiejsza darmowa aktualizacja. Jeśli odpuściliście sobie ten tytuł, to może być to dobry moment, by dać jej drugą szansę.

Pierwszą częścią DLC jest nowa mapa - "Mojito Bay", która przeniesie nas do tajnej bazy marynarki wojennej ukrytej gdzieś w tropikach. Plotki głoszą, że testowana jest tam niestabilna i bardzo niebezpieczna broń. 

Wszyscy spragnieni prawdziwej rywalizacji otrzymają tryb rankingowy, który będzie opierał się na systemie sezonów. Założenia są proste, w tym trybie może wziąć udział każdy, niezależnie od poziomu, a zadaniem graczy będzie wbijanie kolejnych rang, od Rekruta począwszy, aż do Generała. Każde odznaczenie będzie nagradzane specjalnymi prezentami. 

Na sam koniec twórcy udostępnili jeden zrzut ekranu z nadchodzącej lokacji, która uderza w nieco bardziej suche i otwarte tereny. Kolejnym dodatkiem może być jakaś pustynna mapa, jednak wciąż nie wiadomo kiedy możemy spodziewać się następnych rozszerzeń.

Źródło: http://blog.eu.playstation.com/2016/02/26/hardware-rivals-gets-new-map-and-ranked-play-today-in-free-update-2/

Tagi: Connected Content Group hardware: rivals playstation 4