Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 26.02.2016 12:29
Poczuj bezsilność i przerażenie w Neverending Nightmares
597V

Poczuj bezsilność i przerażenie w Neverending Nightmares

Większość horrorów stara się nas przestraszyć tanimi sztuczkami polegającymi na nagłym pojawieniu się potwora czy ducha, jednak jest sporo tytułów, które budują tak napiętą atmosferę, że nie potrzebujemy nic więcej by się bać. Jedną z takich produkcji jest Neverending Nightmares (PS4).

W Neverending Nightmares (PS4) wcielimy się w Thomasa, słabego, chorego na astmę mężczyznę, który właśnie obudził się z okropnego koszmaru. Jak jednak okazuje po krótkiej chwili wcale nie wrócił do świata rzeczywistego, a jest uwięziony w pętli kolejnych przerażających snów. Gra nie jest do końca liniowa, od tego co zrobimy i gdzie pójdziemy zależy do jakiego koszmaru trafimy, a jako zwieńczenie zabawy czekają na nas trzy różne zakończenia. 

Jeżeli jeszcze o tym nie wiecie, to wspomnę, że Neverending Nightmares (PS4) miało już swoją premierę na PC-tach jakiś czas temu i zostało całkiem nieźle odebrane zarówno przez graczy jak i recenzentów. Zmian w konsolowej wersji nie będzie wiele, lecz jedna z nich jest warta wzmianki. Twórcy twierdzą, że, co prawda zgodnie z początkowym założeniem, jednak sposób prowadzenia fabuły był nieco zbyt skomplikowany. Z tego powodu niektóre rzeczy staną się bardziej oczywiste, a punkty w których nasz wybór ma wpływ na zakończenie rozgrywki będą mocniej podkreślone.

Gra pojawi się na PlayStation 4 i PlayStation Vita w drugim kwartale tego roku. Tymczasem zapraszam do obejrzenia zwiastuna wersji PC-towej, który pozwoli Wam ocenić wyjątkową i nieco niepokojącą oprawę tej produkcji.

 

Źródło: http://blog.eu.playstation.com/2016/02/25/neverending-nightmares-is-coming-to-playstation-4-and-vita/

Tagi: infinitap games neverending nightmares PlayStation 4 playstation vita wideo