Patryk Jankowski Patryk Jankowski 26.02.2016 10:16
Zrób trailer dla gry Broforce i zgarnij nagrody - PlayStation organizuje konkurs
603V

Zrób trailer dla gry Broforce i zgarnij nagrody - PlayStation organizuje konkurs

Jak za pewne wiecie, gra Broforce (PS4) znajduje się w marcowej ofercie gier PlayStation Plus i już od drugiego dnia tego miesiąca będziecie mogli go pobierać. Warto jednak się zapoznać z konkursem organizowanym przez PlayStation dotyczącym tej gry.

Jakiś czas temu publikowaliśmy ofertę PlayStation Plus na marzec, z którą zapoznać się możecie pod tym adresem. Gracze biorący udział w głosowaniu na jedną z gier, które trafią do rzeczonej oferty wytypowali Broforce (PS4) od studia Free Lives. W związku z obecnością tego tytułu w ofercie Sony przygotowano konkurs ze świetnymi nagrodami.

Konkurs oficjalnie startuje z dniem 2 marca, ale już dzisiaj możecie się dowiedzieć, jakie będzie Wasze zadanie. Oficjalny oddział PlayStation chce, aby zainteresowani gracze wykazali się w przygotowaniu zwiastuna wspomnianej wcześniej gry za pomocą SHARE Factory. Zwiastun nie może być krótszy niż 30 sekund, ale i nie dłuższy, niż minuta.

Nagrody przygotowane dla graczy:

1. miejsce:

  • Kredyt do PlayStation Store w wysokości 50 euro,
  • Cyfrowa kopia gry Action Henk (PS4),
  • Cyfrowa kopia gry Assault Android Cactus (PS4).

2. miejsce:

  • Kredyt do PlayStation Store w wysokości 20 euro.

Źródło: http://community.eu.playstation.com/t5/PS-Plus/KONKURS-Zr%C3%B3b-trailer-do-gry-Broforce/m-p/24045233?Linkid=Competition&emcid=em-pl-5-87026&et_cid=em_250472&et_rid=535218

Tagi: broforce konkurs playstation 4 playstation plus