Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 25.02.2016 15:01
Pomóż małemu robocikowi przetrwać na niebezpiecznej planecie w McDroid
279V

Pomóż małemu robocikowi przetrwać na niebezpiecznej planecie w McDroid

Połączenie tower defense z akcją w czasie rzeczywistym? Brzmi całkiem ciekawie, jednak co do zaoferowania oprócz fajnego pomysłu ma McDroid? O tym więcej w artykule.

Głównym naszym zadaniem będzie pomoc uroczemu robocikowi przetrwać na nieznanej i pełnej niebezpieczeństw planecie. Aby to zrobić będziemy zbierać surowce, umacniać naszą bazę, odkrywać pochowane przez twórców sekrety i oczywiście walczyć z przeciwnikami. 

Same potyczki mogą być albo prowadzone automatycznie za pomocą wieżyczek, które wcześniej przygotujemy, jednak nic nie stoi na przeszkodzie aby stworzyć arsenał wprost z filmu science-fiction i samemu dołączyć do bitwy. Każdy z poziomów to duży, w pełni otwarty obszar aż zapraszający do eksploracji. Na naszej drodze napotkamy obcych, którzy zaatakowali i skazili planetę oraz prowadzących ich potężnych bossów. 

McDroid trafi do sprzedaży już 1 marca tego roku na PlayStation 4. Póki co zachęcam do obejrzenia krótkiego zwiastuna, który przybliży Wam styl graficzny tej produkcji i pokaże jak wyglądają starcia. 

 

Źródło: http://blog.eu.playstation.com/2016/02/24/actiontower-defence-hybrid-mcdroid-launches-next-week/

Tagi: gripdigital mcdroid playstation 4 wideo