Patryk Jankowski Patryk Jankowski 24.02.2016 11:21
Zróżnicowanie broni w Tom Clancy's The Division niczym w rasowym RPG
757V

Zróżnicowanie broni w Tom Clancy's The Division niczym w rasowym RPG

W ramach serii filmików IGN First w Sieci pojawił się najnowszy materiał wideo przedstawiający grę Tom Clancy's The Division (PS4) w akcji. Autorzy nagrania starają się zaprezentować, jak wiele broni, szczególnie nieco starszych, na nowo odnajduje się w świecie gry.

Tom Clancy's The Division (PS4) od strony rozgrywki ma być rozbudowanym tytułem, który odda w ręce graczy dużą ilość broni z różnego okresu. Jedne z nich będą nowoczesne, a inna grupa to znane i popularne w innych grach tego typu karabinki oraz pistolety, które poradzą sobie równie dobrze na polu bitwy.

W ramach serii nagrań IGN First redakcja IGN opublikowała na swoim kanale YouTube najnowszy materiał wideo przedstawiający mnóstwo akcji z użyciem kilku rodzajów broni. Warto zobaczyć i przekonać się, że niczym w rasowych grach RPG w Tom Clancy's The Division (PS4) gracze nie będą zmuszeni korzystać tylko z kilku rodzajów karabinków.

Premiera gry na półkach sklepowych już z dniem 8 marca na PlayStation 4. Polecamy również zapoznać się z naszym Playtestem dotyczącym wczesnej wersji gry.

 

Źródło: YouTube.

Tagi: playstation 4 tom clancy's the division Ubisoft wideo