Patryk Jankowski Patryk Jankowski 24.02.2016 09:24
Nash - kolejny zawodnik Street Fighter V z oficjalnym poradnikiem
317V

Nash - kolejny zawodnik Street Fighter V z oficjalnym poradnikiem

Firma Capcom przygotowała grę Street Fighter V (PS4) w sposób kompleksowy i po premierze nie zamierza odpuszczać marketingu i wspierania graczy. W Sieci pojawia się kolejny materiał instruktażowy dotyczący sylwetki Nasha w postaci poradnika wideo.

Street Fighter V (PS4) to jedna z największych premier tego roku, która to faktycznie rozkochała w sobie znaczącą część graczy. Capcom planuje długotrwałe wsparcie dla tej gry, nie tylko w postaci aktualizacji, ale również marketingu oraz materiałów wideo, szczególnie poradników dla wybranych zawodników.

Ostatnio mogliście rzucić okiem na filmiki dotyczące Cammy, M.Bisona oraz Ryu i Chun-Li. Dzisiaj do tej ekipy dołączy Nash z dziesięciominutowym poradnikiem zawierającym ciekawe wskazówki dotyczące rozgrywki. Jeżeli tylko gracie tym zawodnikiem, to warto rzucić okiem i posłuchać porad twórców.

Street Fighter V (PS4) jest dostępne na PlayStation 4 od 16 lutego, a naszą recenzję gry możecie sprawdzić w tym miejscu, odsyłamy ponadto do naszego poradnika w formie tekstowej.

 

Źródło: http://www.dualshockers.com/2016/02/23/new-street-fighter-v-official-character-video-guide-brings-nash-under-the-spotlight/

Tagi: Capcom playstation 4 poradnik do gry Street Fighter V wideo