Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 23.02.2016 15:18
Śmierć i życie na Marsie - nowy zwiastun The Technomancer
634V

Śmierć i życie na Marsie - nowy zwiastun The Technomancer

Co jakiś czas w mediach można usłyszeć o dosyć intrygującym The Technomancer (PS4). Jeśli chcielibyście odwiedzić czerwoną planetę w cyberpunkowych klimatach, to produkcja może Was zainteresować. W szczególności, że dostaliśmy świeży zwiastun.

The Technomancer (PS4) przeniesie nas na Marsa, który przez wiele lat był kolonizowany przez Ziemian, lecz w wyniku kataklizmu planeta wypadła ze swojej orbity i straciła kontakt z Ziemią. Z tego powodu władzę przejęły kompanie wydobywające wodę i terraformujące powierzchnię Marsa. Łącznie stronnictw ma być sześć i z jednymi będziemy współpracować, a z innymi walczyć.

Gracz wciela się w technomancera, czyli osobę potrafiącą korzystać z bioelektrycznych mocy. Style walki są trzy:

  • Laska - ataki na średnią odległość, obrażenia zadawane kilku wrogom naraz;
  • Nóż i Pistolet - skradanie się, zwinność, ciche zdejmowanie przeciwników;
  • Tarcza - potężne ataki elektryczną buławą, blokowanie.

Ponadto po Marsie poruszać się będziemy z wybranym towarzyszem (możliwe romansowanie), a wraz z poziomami doświadczenia wybierzemy umiejętności z czterech odmiennych drzewek. Istnieje też wiele sposobów na zaliczanie zadań.

Dodatkowo twórcy jasno dali do zrozumienia, że poruszanie się po planecie nie będzie należało do najbezpieczniejszych. Oprócz trudnych warunków doświadczymy spotkania z bestiami, z czego każda została wyposażona w charakterystyczne zdolności. Jedne plują jadem, inne potrafią szybko wzbijać się w powietrze i latać, jeszcze inne zaś potrafią korzystać z kamuflażu.

The Technomancer pojawi się w tym roku na PlayStation 4. Dokładna data premiery na chwilę obecną jest nieznana.

Tagi: Focus Home Interactive playstation 4 spiders studio Technomancer wideo