Patryk Jankowski Patryk Jankowski 23.02.2016 11:36
Efektowny filmik z Eve Valkyrie
504V

Efektowny filmik z Eve Valkyrie

Wirtualna rzeczywistość jest już coraz bliżej, a jednym z najciekawszych tytułów na PlayStation VR jest Eve Valkyrie (PS4). Dziś możecie rzucić okiem na galaktyczne podboje za pośrednictwem nowego materiału wideo od twórców ze studia Crowd Control Productions.

W Sieci opublikowano najnowszy materiał promocyjny świetnie zapowiadającej się gry na gogle wirtualnej rzeczywistości, czyli Eve Valkyrie (PS4). Ten galaktyczny shooter faktycznie wygląda bardzo solidnie i będzie jedną z pierwszych, ciekawszych gier, z którymi użytkownicy PlayStation VR będą mieli do czynienia.

Filmik trwa tylko kilkadziesiąt sekund i jest zgrabną sekwencją przepełnioną akcją, ale daje jasny komunikat, że Eve Valkyrie (PS4) nawet w grywalnej, wczesnej wersji wygląda bardzo dobrze, a twórcy ze studia Crowd Control Productions powinny tylko wycyzelować wydajność gry.

Tytuł powinien zadebiutować na rynku wraz z PlayStation VR, jako gra towarzysząca premierze tego sprzętu. Jeżeli wśród Was są zainteresowani wirtualną rzeczywistością od Sony, to tej gry nie powinniście pomijać.

 

Źródło: http://www.dualshockers.com/2016/02/22/eve-valkyrie-for-playstation-vr-oculus-rift-and-htc-vive-gets-new-explosive-gameplay-trailer/

Tagi: