Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 22.02.2016 21:26
Far Cry Primal nie uniknie premierowej aktualizacji
708V

Far Cry Primal nie uniknie premierowej aktualizacji

Łatanie gier w dniu premiery to norma do której powinniśmy przywyknąć. Tego trendu nie uniknie również Far Cry Primal (PS4), chociaż ten patch nie będzie tak ogromny jak to czasami bywa. 

Użytkownicy ze słabszym łączem kupujący jedynie pudełkowe wersje mogą narzekać na zjawisko znane jako "day one patch", jednak ogólnie powinniśmy cieszyć się, że twórcy mają możliwość doszlifowywania swojego produktu prawie do ostatniej chwili. Co zmienia łatka 1.01 w najnowszej produkcji Ubisoftu? 

Oczywiście poprawia stabilność i płynność rozgrywki, zarazem polepszając nieco efekty świetlne, a także poprawia masę małych bugów związanych z kolizjami i artefaktami graficznymi. Twórcy zajęli się również balansem, co oznacza, że za niektóre misje i aktywności otrzymamy inną liczbę doświadczenia niż początkowo zakładano. 

Pod uwagę wzięto również sztuczną inteligencję, zarówno przeciwników, jak i naszych kompanów. Małe zmiany otrzymały również zwierzaki, w tym poprawiono efekty graficzne podczas niszczenia obiektów przez mamuta. 

Wszystkich zainteresowanych Far Cry Primal (PS4) zapraszam do przeczytania naszej recenzji

Źródło: http://www.playstationlifestyle.net/2016/02/22/far-cry-primal-update-1-01-improves-performance-fixes-issues/#/slide/1

Tagi: far cry primal patch playstation 4 Ubisoft