Patryk Jankowski Patryk Jankowski 22.02.2016 10:57
Final Fantasy XV ma mieć ''wspaniałe i niezapomniane'' podziemia, twierdzi Square Enix
526V

Final Fantasy XV ma mieć ''wspaniałe i niezapomniane'' podziemia, twierdzi Square Enix

Powoli zbliżamy się do marcowej konferencji firmy Square Enix, na której zostanie ujawniona data premiery gry Final Fantasy XV (PS4). Dziś dowiadujemy się, że producenci gry przygotowali dla graczy niesamowicie piękne, ale i mroczne podziemia.

Mamy kilka nowych informacji na temat gry Final Fantasy XV (PS4) od Square Enix. Ich źródłem jest jeden z producentów tego tytułu, mianowicie Hiromitsu Sasaki, który poinformował na swoim Twitterze o przebiegu prac nad podziemiami w grze.

Jego zdaniem podziemne miejscówki będą jednocześnie piękne, jak i niezwykle mroczne oraz niezapomniane. Gracze mają spędzić tam wiele godzin, głównie na odkrywaniu ukrytych przedmiotów, przejść, komnat oraz walce z silniejszymi przeciwnikami.

Artysta dodaje również, że podczas przebiegu produkcji podziemnych lokacji czerpał dużo przyjemności z pracy nad tymi miejscówkami. Przedstawiciel ekipy pracującej nad grą przyznaje, że w Final Fantasy XV (PS4) podziemia oraz lochy mają być wyjątkowym doznaniem, ale również wyzwaniem dla graczy.

Ostatnio poznaliśmy dużo szczegółów na temat gry oraz twórcy opublikowali w Sieci nowy zwiastun - warto sprawdzić. W marcu poznamy konkretną datę premiery gry.

Źródło: http://gamingbolt.com/final-fantasy-15-to-have-unforgettable-dungeon-experiences

Tagi: Final Fantasy XV gameplay playstation 4 Square Enix