Patryk Jankowski Patryk Jankowski 19.02.2016 10:52
Nowa, duża gra Ubisoftu z trybem fabularnym, ale nastawiona na rozgrywki wieloosobowe
620V

Nowa, duża gra Ubisoftu z trybem fabularnym, ale nastawiona na rozgrywki wieloosobowe

Przedstawiciele firmy Ubisoft powoli zaczynają wypowiadać się na temat ich kolejnej, dużej produkcji, która jest owiana dużą tajemnicą. Nowa gra ma koncentrować się na rozgrywkach wieloosobowych, ale będzie miała również tryb fabularny.

Podczas prezentowania wyników finansowych za poprzedni kwartał przedstawiciele firmy Ubisoft ujawnili, że aktualnie firma pracuje nad kolejną, dużą grą AAA. W Sieci pojawiły się informacje, że projekt będzie koncentrował się na rozgrywkach wieloosobowych, ale producent przygotowuje również kampanię dla pojedynczego gracza.

Szczegółami na ten temat podzielił się z innymi szef finansów firmy Ubisoft, niejaki Alain Martinez, który w taki oto sposób komentuje całą sytuację:

''Będzie to gra nastawiona na rozgrywki wieloosobowe, więc bez wątpienia idzie ścieżką wyznaczoną przez For Honor, Ghost Recon oraz Rainbow Six. Gra będzie mocno nastawiona na tryb multiplayer, ale ma równieżposiadać istotny tryb dla pojedynczego gracza.''

Na chwilę obecną nie poznaliśmy większej ilości szczegółów na temat nowej inwestycji Ubisoftu. Producent nie ujawnił gatunku gry, platform docelowych, ani też kiedy miałaby trafić do oficjalnej sprzedaży. Trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Warto przypomnieć, że już w przyszłym miesiącu firma Ubisoft zadebiutuje z Tom Clancy's The Division (PS4). Później producent z pewnością skupi się na promocji Ghost Recon Wildlands (PS4) oraz świetnie zapowiadającego się For Honor (PS4).

Jakiej gry Ubisoftu byście chcieli w przyszłości? Może powrót kultowej marki Splinter Cell na PlayStation 4?

Źródło: http://www.gamespot.com/articles/ubisofts-aaa-new-ip-is-multiplayer-centric-but-als/1100-6434901/

Tagi: multiplayer playstation 4 raport finansowy the division Ubisoft