Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 18.02.2016 18:12
Nowe dodatki do Dying Light jeszcze w tym roku - Techland odpowiada na zainteresowanie graczy
708V

Nowe dodatki do Dying Light jeszcze w tym roku - Techland odpowiada na zainteresowanie graczy

Techland, obserwując ogromne zainteresowanie, jakie wzbudził Dying Light (PS4) w wersji Dying Light: The Following - Edycja Rozszerzona, postanowił odpowiedzieć graczom pytającym o dalszą przyszłość mimo wszystko już rocznej gry.

W liście skierowanym do graczy, głos postanowił zabrać sam prezes Techlandu, Paweł Marchewka:

Drodzy Gracze,

Od premiery Dying Light: The Following - Edycja Rozszerzona minął już ponad tydzień i chciałbym wykorzystać ten moment, aby podziękować Wam za zainteresowanie, wsparcie i zaufanie, jakimi nas obdarzyliście. Otrzymaliśmy niezliczone wyrazy poparcia, uznania i konstruktywnej krytyki - wiedzcie, że to doceniamy i uważnie słuchamy wszystkiego, co macie nam do powiedzenia.

Z pokorą przyjmujemy bardzo pozytywny odbiór rozszerzonej edycji naszej gry. Zawsze wierzyliśmy w ten projekt, ale widok tylu entuzjastycznych opinii graczy i wysokich ocen od recenzentów jest poruszający. To jednocześnie jasny komunikat, że wciąż istnieje wysokie zainteresowanie wyjątkową formułą rozgrywki Dying Light. Aby zapewnić wszystkim graczom - nowym i tym, którzy są z nami od dawna - pełnię rozrywki, na jaką zasługują, zdecydowaliśmy się przedłużyć wsparcie gry przynajmniej do końca roku. Już w tej chwili pracujemy nad nowymi dodatkami do Dying Light, więc wkrótce możecie oczekiwać kolejnych zapowiedzi.

W związku z tym mam do Was osobistą prośbę: dzielcie się z nami swoimi wrażeniami. Możecie to zrobić przez któryś z naszych kanałów w mediach społecznościowych, oficjalne forum dyskusyjne, lub po prostu wysyłając e-mail. Chcielibyśmy poznać Wasze historie, pomysły oraz problemy, z którymi mogliście się spotkać. Dajcie nam również znać, w jakim kierunku chcielibyście, żeby marka Dying Light się rozwijała. Głęboko wierzymy w aktywną współpracę między naszym zespołem projektantów, a Wami - graczami, którzy codziennie walczą o przetrwanie w świecie Dying Light.

Zamieniamy się w słuch,

 

Paweł Marchewka,
Prezes Techlandu

Wygląda na to, że możemy spodziewać się jeszcze przynajmniej rocznego wsparcia dla Dying Light (PS4). Biorąc pod uwagę odbiór i jakość gry, wiadomość wydaje się naprawdę dobra. Dodatkowo otrzymaliśmy jeszcze specjalny zwiastun rozszerzonej edycji gry.

 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Dying Light playstation 4 Techland wideo