Patryk Jankowski Patryk Jankowski 18.02.2016 11:33
PlayStation 4 wykute z kamienia na potrzeby promocji Far Cry Primal
995V

PlayStation 4 wykute z kamienia na potrzeby promocji Far Cry Primal

Zbliżamy się wielkimi krokami do premiery gry Far Cry Primal (PS4), a marketingowcy oraz specjaliści od Public Relations firmy Ubisoft dwoją się i troją, aby jak najlepiej wypromować ten tytuł. Kamienna konsola? Czemu nie!

Przedstawiciele marketingu firmy Ubisoft pochwalili się w Sieci swoimi ostatnimi dokonaniami, mianowicie przygotowaniem kamiennej repliki konsoli PlayStation 4, telewizora, a nawet pizzy, na potrzeby promocji gry Far Cry Primal (PS4).

Proces obróbki kamienia został uwieczniony na najnowszym materiale promocyjnym, który został opublikowany w Sieci. Widać na nim, że specjalista poświęcił długie godziny na stosunkowo wiernym odtworzeniu konsoli PlayStation 4 w kamieniu. Kontroler DualShock 4 przysporzył pewnie jeszcze więcej problemów, a najszybciej uwinął się chyba z repliką kamiennego telewizora.

Poniżej możecie obejrzeć wspomniany filmik, a premiera pełnej wersji gry Far Cry Primal (PS4) została zaplanowana na 23 lutego. Jesteście zainteresowani przygodami jaskiniowców w nowej grze Ubisoftu?

 

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/far_cry_primal/news/stone_age_ps4_may_struggle_to_play_modern_games.html

Tagi: far cry primal playstation 4 trailer Ubisoft wideo