Patryk Jankowski Patryk Jankowski 17.02.2016 19:35
Ubisoft przypomina o otwartych betatestach Tom Clancy's The Division nowym zwiastunem
988V

Ubisoft przypomina o otwartych betatestach Tom Clancy's The Division nowym zwiastunem

Już w najbliższy weekend otwarte betatesty dla wszystkich zainteresowanych superprodukcją Ubisoftu. Tom Clancy's The Division (PS4), a raczej wspomniane testy, zostały zapowiedziane krótkim, ale efektownym zwiastunem wideo.

Ubisoft ostatnio przeprowadziło zamknięte testy wczesnej wersji gry Tom Clancy's The Division (PS4) tylko dla wybranych. Tekst na ten temat możecie przeczytać pod tym adresem. Warto, bowiem od piątku wszyscy zainteresowani będą mogli wziąć udział w betatestach superprodukcji fioletowych.

Warto przypomnieć, że jeżeli nie jest to dla Was pierwsza styczność z tym tytułem, to Ubisoft przygotowali na rzecz otwartych betatestów zupełnie nową misję do rozegrania, której nie było we wcześniejszej becie. Warto sprawdzić, warto się zainteresować. Ponadto każdy, kto weźmie udział w tej akcji otrzyma specjalny prezent, który będziecie mogli otrzymać za pośrednictwem uPlay po premierze pełnej wersji.

Tytuł debiutuje na rynku już z dniem 8 marca na PlayStation 4. Po wielu latach oczekiwania wreszcie gracze będą mogli sprawdzić grę w akcji i silnik Snowdrop.

 

Źródło: http://www.allgamesbeta.com/2016/02/the-division-open-beta-trailer.html

Tagi: playstation 4 tom clancy's the division trailer Ubisoft wideo