Patryk Jankowski Patryk Jankowski 17.02.2016 17:57
Nowi zawodnicy ujawnieni w The King of Fighters XIV
404V

Nowi zawodnicy ujawnieni w The King of Fighters XIV

Król Dinozaurów, Maxima, Terry oraz Clark są kolejnymi postaciami, jakie ujawniono z najnowszego The King of Fighters XIV (PS4), które firma SNK przygotowuje do premiery na konsoli PlayStation 4.

Najnowsza odsłona tej uznanej serii będzie mogła pochwalić się naprawdę szeroką ławką zawodników, w tym również kilkoma debiutantami. Wśród nowo ujawnionych bohaterów znajdują się dzisiaj Król Dinozaurów, Clark, Maxima oraz Terry, których zapowiedzi towarzyszy interesujący zwiastun gry firmy SNK. Ponadto w Sieci opublikowano zdjęcia dwóch kolejnych lokacji do sprawdzenia w naszej galerii.

Materiał wideo możecie obejrzeć poniżej, tak jak kilka nowych zrzutów ekranu z tego mordobicia. Jeżeli tylko lubicie bijatyki, to wspomniane The King of Fighters XIV (PS4) pojawi się na PlayStation 4 jeszcze w tym roku, ale niestety nadal czekamy na ujawnienie dokładnej daty premiery tej gry.

Cóż, jeżeli Wam się spodobało, to warto czekać na ujawnienie daty debiutu i w międzyczasie zainteresować się konkurencyjną propozycją, mianowicie Street Fighter V (PS4), które recenzujemy w tym miejscu.

 

Źródło: http://blog.eu.playstation.com/2016/02/17/new-characters-confirmed-for-the-king-of-fighters-xiv/

Tagi: PlayStation 4 SNK The King of Fighters XIV wideo